អគ្គបញ្ជាការដ្ឋាននៃកងយោធពលខេមរភូមិន្ទ
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន អនុញ្ញាតឱ្យឯកអគ្គរដ្ឋទូត និងការិយាល័យអនុព័ន្ធយោធាវៀតណាមចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងជូនពរឆ្នាំថ្មី នាយឧត្ដមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន អគ្គមេបញ្ជាការកងយោធពលខេមរភូមិន្ទ ផ្ញើសារជូន នាយឧត្ដមសេនីយ៍ផុតលេខ មីន អ៊ុង លាំង ចូលរួមរំលែកទុក្ខ និងសោកស្តាយជាពន់ពេកចំពោះសោកនាដកម្មនៃការរញ្ជួយដីនាយឧត្ដមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន អគ្គមេបញ្ជាការ កងយោធពលខេមរភូមិន្ទ ផ្ញើសារជូន នាយឧត្ដមសេនីយ៍ Songwit Noonpackdeei ចូលរួមរំលែកទុក្ខ និងសោកស្តាយជាពន់ពេកចំពោះសោកនាដកម្មនៃការរញ្ជួយដីនៅទីក្រុងបាងកកឧត្តមសេនីយ៍ទោ ជាម សុភា សូមផ្ញើសារចូលរួមរំលែកទុក្ខដ៏ក្រៀមក្រំបំផុត ចំពោះមរណភាព អ្នកឧកញ៉ា ឧត្ដមមេត្រីវិសិដ្ឋ ហ៊ុន សានឧត្តមសេនីយ៍ត្រី កែម អនុជ សូមផ្ញើសារចូលរួមរំលែកទុក្ខដ៏ក្រៀមក្រំបំផុត ចំពោះមរណភាព អ្នកឧកញ៉ា ឧត្ដមមេត្រីវិសិដ្ឋ ហ៊ុន សានឧត្តមសេនីយ៍ត្រី ជ័យ តារាវង្ស សូមផ្ញើសារចូលរួមរំលែកទុក្ខដ៏ក្រៀមក្រំបំផុត ចំពោះមរណភាព អ្នកឧកញ៉ា ឧត្ដមមេត្រីវិសិដ្ឋ ហ៊ុន សានឧត្តមសេនីយ៍ឯក ជា សុវណ្ណទុម សូមផ្ញើសារចូលរួមរំលែកទុក្ខដ៏ក្រៀមក្រំបំផុត ចំពោះមរណភាព អ្នកឧកញ៉ា ឧត្ដមមេត្រីវិសិដ្ឋ ហ៊ុន សានឧត្តមសេនីយ៍ទោ  មាស សក្តិ សូមផ្ញើសារចូលរួមរំលែកទុក្ខដ៏ក្រៀមក្រំបំផុត ចំពោះមរណភាព អ្នកឧកញ៉ា ឧត្ដមមេត្រីវិសិដ្ឋ ហ៊ុន សានឧត្តមសេនីយ៍ឯក ឡាញ់ កៅ សូមផ្ញើសារចូលរួមរំលែកទុក្ខដ៏ក្រៀមក្រំបំផុត ចំពោះមរណភាព អ្នកឧកញ៉ា ឧត្ដមមេត្រីវិសិដ្ឋ ហ៊ុន សានឧត្ដមសេនីយ៍ទោ ចាន់ សារ៉ាន់ សូមផ្ញើសារចូលរួមរំលែកទុក្ខដ៏ក្រៀមក្រំបំផុត ចំពោះមរណភាព អ្នកឧកញ៉ា ឧត្ដមមេត្រីវិសិដ្ឋ ហ៊ុន សានឧត្ដមសេនីយ៍ទោ ឡុង ណាលីន សូមផ្ញើសារចូលរួមរំលែកទុក្ខដ៏ក្រៀមក្រំបំផុត ចំពោះមរណភាព អ្នកឧកញ៉ា ឧត្ដមមេត្រីវិសិដ្ឋ ហ៊ុន សានឧត្ដមសេនីយ៍ទោ សឹង សុខន សូមផ្ញើសារចូលរួមរំលែកទុក្ខដ៏ក្រៀមក្រំបំផុត ចំពោះមរណភាព អ្នកឧកញ៉ា ឧត្ដមមេត្រីវិសិដ្ឋ ហ៊ុន សានឧត្តមសេនីយ៍ឯក គឹម វណ្ណា សូមផ្ញើសារចូលរួមរំលែកទុក្ខដ៏ក្រៀមក្រំបំផុត ចំពោះមរណភាព អ្នកឧកញ៉ា ឧត្ដមមេត្រីវិសិដ្ឋ ហ៊ុន សានឧត្ដមសេនីយ៍ទោ ញ៉ែម សុខ័ន្ធី សូមផ្ញើសារចូលរួមរំលែកទុក្ខដ៏ក្រៀមក្រំបំផុត ចំពោះមរណភាព អ្នកឧកញ៉ា ឧត្ដមមេត្រីវិសិដ្ឋ ហ៊ុន សានឧត្តមសេនីយ៍ទោ វ៉ែន មុន្មីរ័ត្ន សូមផ្ញើសារចូលរួមរំលែកទុក្ខដ៏ក្រៀមក្រំបំផុត ចំពោះមរណភាព អ្នកឧកញ៉ា ឧត្ដមមេត្រីវិសិដ្ឋ ហ៊ុន សានឧត្តមសេនីយ៍ឯក ប្រាក់ រ៉ូ សូមផ្ញើសារចូលរួមរំលែកទុក្ខដ៏ក្រៀមក្រំបំផុត ចំពោះមរណភាព អ្នកឧកញ៉ា ឧត្ដមមេត្រីវិសិដ្ឋ ហ៊ុន សានឧត្តមសេនីយ៍ទោ អឿ សំអុល អញ្ជើញជាអធិបតីបិទវគ្គហ្វឹកហ្វឺនបណ្តុះបណ្តាល នាយទាហានរង ជំនាញការពារអាកាស ជំនាន់ទី៩ ឆ្នាំ២០២៤-២០២៥ឧត្តមសេនីយ៍ឯក យ៉ាល់ ពិសិដ្ឋ សូមផ្ញើសារចូលរួមរំលែកទុក្ខដ៏ក្រៀមក្រំបំផុត ចំពោះមរណភាព ឯកឧត្តម អ្នកឧកញ៉ា ឧត្ដមមេត្រីវិសិដ្ឋ ហ៊ុន សានឧត្តមសេនីយ៍ឯក ឈឹម សាវុធ សូមផ្ញើសារចូលរួមរំលែកទុក្ខដ៏ក្រៀមក្រំបំផុត ចំពោះមរណភាព ឯកឧត្តម  អ្នកឧកញ៉ា ឧត្ដមមេត្រីវិសិដ្ឋ ហ៊ុន សាននាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន ដឹកនាំកិច្ចប្រជុំបូកសរុបលទ្ធផលការងារត្រីមាសទី១ ឆ្នាំ២០២៥
ព័ត៌មានសំខាន់ៗ
ឯកឧត្តម នាយឧត្តមសេនីយ៍ វង្ស ពិសេន អនុញ្ញាតឱ្យឯកអគ្គរដ្ឋទូត និងការិយាល័យអនុព័ន្ធយោធាវៀតណាមចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងជូនពរឆ្នាំថ្មី